Up&Fit, 2015 yılında İstanbul Galata’da kurulmuştur. Kısa sürede Türkiye’de tayt üretiminde öncü olan Up&Fit ilk mağazasını 2020 yılında Nişantaşı’nda açmıştır.

Ülkemizde desenli, düz renk, parıltılı (glitter), toparlayıcı (push up), kadifemsi (velvet), deri görünümlü (leatherx) taytların üretiminde öncü rol oynamıştır.

Bugün Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracat yapan ve ülkemizdeki en köklü tayt üreticisi olan Up&Fit, emin adımlarla yoluna devam etmekte ve bölgesel bir marka olmaktan dünya markası olmaya doğru ilerlemektedir.

Çağdaş dünyanın teknolojik ve tasarımla ilgili değişimini bir adım önde takip eden Up&Fit; akıllı kumaşlar ve cıvıl cıvıl renklerden ultra modern tasarımlı taytlar üretmektedir.

Up&Fit, yeni çıkardığı her koleksiyonda kalitesini özgünleştirmekte ve ülkemizdeki tayt tutkunları, Up&Fit sayesinde 21. yüzyılın yeni tayt modellerine dünyadaki tayt tutkunlarından çak daha önce ulaşmaktadırlar.

TAYTTA ‘ONE SIZE’ TEK BEDEN KAVRAMINI ÜLKEMİZDEKİ KADINLARLA TANIŞTIRAN MARKA : UP&FIT 

UP&FIT, kadınların kendine güvenini arttıran ‘ONE SIZE’ tek beden konseptiyle Türkiye’de üretim yapan ilk tayt markasıdır. Bu konudaki öncülüğü sayesinde diğer tayt markalarından farklı bir kulvardadır.  Taytta geliştirdiği ‘minimal fashion’ anlayışı ile  kadınları buluşturarak, kadınlara sonsuz kombin imkanı sunmaktadır. 

UP&FIT’in öncülüğünü yaptığı ’ONE SIZE’ tek beden kavramı aslında kadın vücudunun sadece farklı bedenlerde değil, kadın vücudunun bir bütün olarak güzel olduğunun iddialı yorumudur. Çağdaş kadın, ‘ONE SIZE’ tayt giyen kadındır. Çağdaş kadın ‘ONE SIZE’  tayt giyerek, kendine güvenini tazeleyen kadındır.

ONE SIZE, XS’dan XL’a kadar bütün bedenleri kapsayan yeni ve modern bir anlayıştır. UP&FIT’in ONE SIZE kavramı, sadece beden kavramı olmanın dışında, aynı zamanda modern kadının vücudunu yeniden yorumlama anlayışının bir parçasıdır.

TAYTA ÖZGÜ VİTRİN TASARIMI: UP&FIT NİŞANTAŞI STORE

UP&FIT, ‘ONE SIZE’ tek beden taytın ülkemizde üretilmesine öncülük ettiği gibi, tayta özgü ‘minimal fashion’ vitrin tasarımıyla da sadece ülkemize değil, dünyaya da öncülük etmektedir. Ayrıca, UP&FIT Store  anlayışı sadece vitrin tasarımında kalmamakta A’dan Z’ye mağaza tasarımını da kapsamaktadır. Nişantaşı Store’un vitrin ve mağaza içi tasarımında kullanılan renkler, UP&FIT’in minimal ve renkli dünyasını tayt tutkunlarıyla buluşturmaktadır.

UP&FIT mağazasına girdiğinizde, özgün bir tayt mağazasına girdiğinizin ayrıcalığını yaşarsınız. Renklerden askılara, kabinden zemine kadar her detay, sizi UP&FIT taytları ile bütünleştirir.

UP&FIT Store Konseptini sadece Nişantaşı Store’da değil, bundan sonra açılacak UP&FIT Store’larda da keşfedeceğinizden eminiz.